TO5022-1R0M
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TO5022-1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD
Fitxak: TO5022-1R0M.pdf
  • Mezua
TO5022-1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TO5022-1R0M fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2923 pcs Datuen fitxa TO5022-1R0M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
estali Unshielded Series TO5022
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant 80MHz Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 8.6A 9 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 9 mOhm Max Uneko balorazioa 8.6A
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TO5022-150M
TO5022-150M
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD
Stockean: 6061 pcs
Deskarga: TO5022-150M.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
Stockean: 4493 pcs
Deskarga: TO5022-100M.pdf
RFQ
TO5022-5R6M
TO5022-5R6M
deskribapena: FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD
Deskarga: TO5022-5R6M.pdf
TO5022-3R3M
TO5022-3R3M
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 6.2A 15 MOHM SMD
Deskarga: TO5022-3R3M.pdf
deskribapena: FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD
3631B101LT
3631B101LT
fabrikatzaileak: AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.1A 220 MOHM
Deskarga: 3631B101LT.pdf
TO502J2J
TO502J2J
fabrikatzaileak: U.S. Sensor
deskribapena: THERM NTC 5KOHM 3892K TO220-2
Deskarga: TO502J2J.pdf
deskribapena: FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM
deskribapena: FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 47UH 2.6A 89 MOHM SMD
TO5022-2R2M
TO5022-2R2M
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD