T1812-121J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T1812-121J
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120UH 135MA 8 OHM SMD
Fitxak: T1812-121J.pdf
  • Mezua
T1812-121Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T1812-121J fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 120UH 135MA 8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5349 pcs Datuen fitxa T1812-121J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
estali Unshielded Series T1812
balorazio - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 796kHz
induktantzia 120µH Altuera - Eserita (Max) 0.143" (3.63mm)
Frekuentzia - Self Resonant 8.5MHz Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 8 Ohm Max Uneko balorazioa 135mA