T1812-102J
TamuraTamura
Tamura
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T1812-102J
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1MH 50MA 40 OHM SMD
Fitxak: T1812-102J.pdf
  • Mezua
T1812-102Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T1812-102J fabrikatzailea Tamura
deskribapena FIXED IND 1MH 50MA 40 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3042 pcs Datuen fitxa T1812-102J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
estali Unshielded Series T1812
balorazio - Q @ Freq 30 @ 252kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ceramic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 252kHz
induktantzia 1mH Altuera - Eserita (Max) 0.143" (3.63mm)
Frekuentzia - Self Resonant 1.5MHz Deskribapen zehatza 1mH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 40 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 40 Ohm Max Uneko balorazioa 50mA