PL56-24-130B
TamuraTamura
PL56-24-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL56-24-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
Fitxak: PL56-24-130B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PL56-24-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL56-24-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4501 pcs Datuen fitxa PL56-24-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 12V, Series 24V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 76.20mm L x 64.00mm W Series PL56-xx-130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 56 VA Beste izenak MT3130
PL56-24
PL56-24(BOX)
PL56-24(BULK)
PL5624130B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 48.50mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 4.66A, Series 2.33A Center Tap No