| Zenbakiaren zenbakia | PL56-16-130B | fabrikatzailea | Tamura |
|---|---|---|---|
| Kopurua eskuragarri | 4113 pcs | Datuen fitxa | PL56-16-130B.pdf |
| pisu | - | Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) | Parallel 8V, Series 16V |
| Tentsioa - Lehen | 115V, 230V | Tentsioa - isolamendua | 3500Vrms |
| Mota | Laminated Core | Amaiera estiloa | PC Pin |
| Tamaina / dimentsioa | 76.20mm L x 64.00mm W | Series | PL56-xx-130B |
| Bigarren bihurgune (k) | Dual | Lehen mailako bihurgunea (k) | Dual |
| Energia - Max | 56 VA | Beste izenak | MT3118 PL56-16 PL56-16(BOX) PL56-16(BULK) PL5616130B |
| Muntaketa mota | Through Hole | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Altuera - Eserita (Max) | 48.50mm |
| Uneko - Irteera (Max) | Parallel 7A, Series 3.5A | Center Tap | No |