PL5.0-36-130B
TamuraTamura
PL5.0-36-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL5.0-36-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Fitxak: PL5.0-36-130B.pdf
25 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
540 pcs
1026 pcs
  • Mezua
PL5.0-36-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL5.0-36-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10465 pcs Datuen fitxa PL5.0-36-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 18V, Series 36V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 41.28mm L x 36.37mm W Series PL5.0-xx-130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 5 VA Beste izenak MT3138
PL5.0-36
PL5.0-36(BOX)
PL5.0-36(BULK)
PL5036130B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 35.60mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 280mA, Series 140mA Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PL500-15SI
PL500-15SI
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC VCXO 18MHZ 8SOIC
Stockean: 17280 pcs
Deskarga: PL500-15SI.pdf
RFQ
PL50-4
PL50-4
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN TPS PLUG STR 50OHM SOLDER