PL5.0-16-130B
TamuraTamura
PL5.0-16-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL5.0-16-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Fitxak: PL5.0-16-130B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
540 pcs
1026 pcs
  • Mezua
PL5.0-16-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL5.0-16-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10263 pcs Datuen fitxa PL5.0-16-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 8V, Series 16V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 41.28mm L x 36.37mm W Series PL5.0-xx-130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 5 VA Beste izenak MT3114
PL5.0-16
PL5.0-16(BOX)
PL5.0-16(BULK)
PL5016130B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 35.60mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 620mA, Series 310mA Center Tap No