PL30-28-130B
TamuraTamura
PL30-28-130B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PL30-28-130B
Fabrikatzaileak / Marka: Tamura
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 30VA THRU HOLE
Fitxak: PL30-28-130B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PL30-28-130Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PL30-28-130B fabrikatzailea Tamura
deskribapena XFRMR LAMINATED 30VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5569 pcs Datuen fitxa PL30-28-130B.pdf
pisu - Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 3500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 66.70mm L x 55.60mm W Series PL30-xx-130B
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 30 VA Beste izenak MT3135
PL30-28
PL30-28(BOX)
PL30-28(BULK)
PL3028130B
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 41.00mm
Uneko - Irteera (Max) Parallel 2.12A, Series 1.06A Center Tap No