| Zenbakiaren zenbakia | PL30-20-130B | fabrikatzailea | Tamura |
|---|---|---|---|
| Kopurua eskuragarri | 4881 pcs | Datuen fitxa | PL30-20-130B.pdf |
| pisu | - | Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) | Parallel 10V, Series 20V |
| Tentsioa - Lehen | 115V, 230V | Tentsioa - isolamendua | 3500Vrms |
| Mota | Laminated Core | Amaiera estiloa | PC Pin |
| Tamaina / dimentsioa | 66.70mm L x 55.60mm W | Series | PL30-xx-130B |
| Bigarren bihurgune (k) | Dual | Lehen mailako bihurgunea (k) | Dual |
| Energia - Max | 30 VA | Beste izenak | MT3123 PL30-20 PL30-20(BOX) PL30-20(BULK) PL3020130B |
| Muntaketa mota | Through Hole | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Altuera - Eserita (Max) | 41.00mm |
| Uneko - Irteera (Max) | Parallel 3A, Series 1.5A | Center Tap | No |