AMK316BBJ157ML-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK316BBJ157ML-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMK316BBJ157ML-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150UF 4V X5R 1206
Fitxak: 1.AMK316BBJ157ML-T.pdf2.AMK316BBJ157ML-T.pdf3.AMK316BBJ157ML-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
AMK316BBJ157ML-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMK316BBJ157ML-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 150UF 4V X5R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia 150µF
Lodiera (Max) X5R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 587-3979-2
CE AMK316BBJ157ML-T
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AMK316BBJ157ML-T Lead Style 0.071" (1.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 150µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 150UF 4V X5R 1206