AMK325ABJ107MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK325ABJ107MMHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMK325ABJ107MMHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100UF 4V X5R 1210
Fitxak: 1.AMK325ABJ107MMHT.pdf2.AMK325ABJ107MMHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
AMK325ABJ107MMHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMK325ABJ107MMHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 100UF 4V X5R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80902 pcs Datuen fitxa 1.AMK325ABJ107MMHT.pdf2.AMK325ABJ107MMHT.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series M
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 587-3269-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 100µF