AMK316ABJ107MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK316ABJ107MLHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMK316ABJ107MLHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100UF 4V X5R 1206
Fitxak: 1.AMK316ABJ107MLHT.pdf2.AMK316ABJ107MLHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
AMK316ABJ107MLHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMK316ABJ107MLHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 100UF 4V X5R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 339747 pcs Datuen fitxa 1.AMK316ABJ107MLHT.pdf2.AMK316ABJ107MLHT.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 587-3268-2
CE AMK316ABJ107MLHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 100µF