TMK325C7226MM-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325C7226MM-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK325C7226MM-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22UF 25V X7S 1210
Fitxak: TMK325C7226MM-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TMK325C7226MM-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK325C7226MM-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 22UF 25V X7S 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 216022 pcs Datuen fitxa TMK325C7226MM-T.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea X7S
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak CE TMK325 C7226MM-T
TMK325C7226MMT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 22µF