TMK325BJ475KNHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325BJ475KNHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK325BJ475KNHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210
Fitxak: 1.TMK325BJ475KNHT.pdf2.TMK325BJ475KNHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
TMK325BJ475KNHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK325BJ475KNHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 643650 pcs Datuen fitxa 1.TMK325BJ475KNHT.pdf2.TMK325BJ475KNHT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.083" (2.10mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak CE TMK325 BJ475KNHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 4.7µF eskaerak Automotive, SMPS Filtering