TMK325B7475KNHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325B7475KNHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK325B7475KNHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
Fitxak: 1.TMK325B7475KNHT.pdf2.TMK325B7475KNHT.pdf3.TMK325B7475KNHT.pdf4.TMK325B7475KNHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
TMK325B7475KNHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK325B7475KNHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.083" (2.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 587-3493-2
CE TMK325 B7475KNHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 4.7µF