TMK325B7226MM-PR
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325B7226MM-PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK325B7226MM-PR
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Fitxak: 1.TMK325B7226MM-PR.pdf2.TMK325B7226MM-PR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TMK325B7226MM-PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK325B7226MM-PR fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 22UF 25V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 352452 pcs Datuen fitxa 1.TMK325B7226MM-PR.pdf2.TMK325B7226MM-PR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.106" (2.70mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 587-5481-2
CE TMK325 B7226MM-PR
TMK325B7226MMPR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 22µF eskaerak SMPS Filtering