TMK212BJ224KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212BJ224KGHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK212BJ224KGHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 25V X5R 0805
Fitxak: 1.TMK212BJ224KGHT.pdf2.TMK212BJ224KGHT.pdf3.TMK212BJ224KGHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TMK212BJ224KGHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK212BJ224KGHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.22UF 25V X5R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 587-3482-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.22µF