TMK212BJ105KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212BJ105KGHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK212BJ105KGHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 25V X5R 0805
Fitxak: 1.TMK212BJ105KGHT.pdf2.TMK212BJ105KGHT.pdf3.TMK212BJ105KGHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TMK212BJ105KGHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK212BJ105KGHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 1UF 25V X5R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.053" (1.35mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 587-3481-2
CE TMK212 BJ105KGHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1µF