TMK107SD222JA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107SD222JA-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK107SD222JA-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 25V 0603
Fitxak: TMK107SD222JA-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
TMK107SD222JA-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK107SD222JA-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 2200PF 25V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1090328 pcs Datuen fitxa TMK107SD222JA-T.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series CFCAP™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak CF TMK107 SD222JA-T
TMK107SD222JAT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Distortion
Deskribapen zehatza 2200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 2200pF