TMK107F104ZAST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107F104ZAST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK107F104ZAST
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603
Fitxak: TMK107F104ZAST.pdf
  • Mezua
TMK107F104ZASTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK107F104ZAST fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3653 pcs Datuen fitxa TMK107F104ZAST.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.1µF