TMK107BJ105MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BJ105MAHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK107BJ105MAHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Fitxak: 1.TMK107BJ105MAHT.pdf2.TMK107BJ105MAHT.pdf3.TMK107BJ105MAHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
TMK107BJ105MAHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK107BJ105MAHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 1UF 25V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak CE TMK107BJ105MAHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Ultra Low ESR
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak Automotive, SMPS Filtering