TMK107BJ104KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BJ104KAHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK107BJ104KAHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 25V X5R 0603
Fitxak: 1.TMK107BJ104KAHT.pdf2.TMK107BJ104KAHT.pdf3.TMK107BJ104KAHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
TMK107BJ104KAHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK107BJ104KAHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.1UF 25V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 587-3472-2
CE TMK107 BJ104KAHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.1µF