TMK063CG111JTHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG111JTHF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK063CG111JTHF
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 110PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak: TMK063CG111JTHF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
TMK063CG111JTHFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK063CG111JTHF fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 110PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 13503407 pcs Datuen fitxa TMK063CG111JTHF.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RM TMK063 CG111JTHF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 110pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 110pF eskaerak Automotive, SMPS Filtering