TMK063CG100JT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG100JT-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK063CG100JT-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 25V NP0 0201
Fitxak: TMK063CG100JT-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
TMK063CG100JT-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK063CG100JT-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 10PF 25V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8411440 pcs Datuen fitxa TMK063CG100JT-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RM TMK063 CG100JT-F
TMK063CG100JTF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 10pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 10pF