NRS5014T150MMGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T150MMGGV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5014T150MMGGV
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 650MA 384 MOHM
Fitxak: 1.NRS5014T150MMGGV.pdf2.NRS5014T150MMGGV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
NRS5014T150MMGGVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5014T150MMGGV fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 15UH 650MA 384 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 443451 pcs Datuen fitxa 1.NRS5014T150MMGGV.pdf2.NRS5014T150MMGGV.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
estali Shielded Series NR, S Type
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LM NRS5014T 150MMGGV Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 20MHz
Deskribapen zehatza 15µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 384 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 384 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa 1.1A