NRS5014T100MMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T100MMGG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5014T100MMGG
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 1.05A 240 MOHM
Fitxak: 1.NRS5014T100MMGG.pdf2.NRS5014T100MMGG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
NRS5014T100MMGGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5014T100MMGG fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 10UH 1.05A 240 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214638 pcs Datuen fitxa 1.NRS5014T100MMGG.pdf2.NRS5014T100MMGG.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Series NRS RoHS egoera Digi-Reel®
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak 587-3011-6 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NRS5014T100MMGG Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Hardware mota 10µH Frekuentzia - Test 27MHz
Frekuentzia - Self Resonant 240 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.05A 240 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 10UH 1.05A 240 MOHM Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 1.4A Uneko balorazioa 1.05A