NRS5012T100MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5012T100MMGF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5012T100MMGF
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 850MA 504 MOHM
Fitxak: 1.NRS5012T100MMGF.pdf2.NRS5012T100MMGF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
NRS5012T100MMGFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5012T100MMGF fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 10UH 850MA 504 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206822 pcs Datuen fitxa 1.NRS5012T100MMGF.pdf2.NRS5012T100MMGF.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Series NRS RoHS egoera Digi-Reel®
balorazio - polarizazio 2005 (5012 Metric)
Beste izenak 587-2549-6 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NRS5012T100MMGF Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Hardware mota 10µH Frekuentzia - Test 26MHz
Frekuentzia - Self Resonant 504 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 10µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 504 mOhm Max 2005 (5012 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 10UH 850MA 504 MOHM Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 1.4A Uneko balorazioa 850mA