NRS5010T3R3MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T3R3MMGF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5010T3R3MMGF
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena INDUCTOR SMD POWER, 3.3 UH20 %,
Fitxak: 1.NRS5010T3R3MMGF.pdf2.NRS5010T3R3MMGF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
NRS5010T3R3MMGFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5010T3R3MMGF fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena INDUCTOR SMD POWER, 3.3 UH20 %, Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268481 pcs Datuen fitxa 1.NRS5010T3R3MMGF.pdf2.NRS5010T3R3MMGF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
estali Unshielded Series NR, S Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 587-5802-1 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 42MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 1.52A 150 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 150 mOhm Max Uneko balorazioa 1.52A
Uneko - Saturazioa 1.4A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NRS5010T3R3MMGFV
NRS5010T3R3MMGFV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 1.25A 150 MOHM