NP06DB330M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NP06DB330M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 950MA 250 MOHM
Fitxak: NP06DB330M.pdf
  • Mezua
NP06DB330Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NP06DB330M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 33UH 950MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3877 pcs Datuen fitxa NP06DB330M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Beste izenak LM NP06D B330M
NPO6DB330M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 9.8MHz
Deskribapen zehatza 33µH Shielded Inductor 950mA 250 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 950mA Uneko - Saturazioa -