NP06DB221M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NP06DB221M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 400MA 1.4 OHM
Fitxak: NP06DB221M.pdf
  • Mezua
NP06DB221Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NP06DB221M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 220UH 400MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5861 pcs Datuen fitxa NP06DB221M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Beste izenak LM NP06D B221M
NPO6DB221M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 5.2MHz
Deskribapen zehatza 220µH Shielded Inductor 400mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max
Uneko balorazioa 400mA Uneko - Saturazioa -