NP05DB680M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NP05DB680M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 650MA 660 MOHM
Fitxak: NP05DB680M.pdf
  • Mezua
NP05DB680Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NP05DB680M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 68UH 650MA 660 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7096 pcs Datuen fitxa NP05DB680M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
Beste izenak LM NP05D B680M
NPO5DB680M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 9.7MHz
Deskribapen zehatza 68µH Shielded Inductor 650mA 660 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 660 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa -