NP05DB3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NP05DB3R3M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 2.5A 40 MOHM SMD
Fitxak: NP05DB3R3M.pdf
  • Mezua
NP05DB3R3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NP05DB3R3M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 3.3UH 2.5A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6305 pcs Datuen fitxa NP05DB3R3M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
estali Shielded Series N, P Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LM NP05D B3R3M
NPO5DB3R3M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Inductor 2.5A 40 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 40 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.5A Uneko - Saturazioa -