N08DPB680K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N08DPB680K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 1A 340 MOHM SMD
Fitxak: N08DPB680K.pdf
  • Mezua
N08DPB680Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N08DPB680K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 68UH 1A 340 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5070 pcs Datuen fitxa N08DPB680K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
estali Unshielded Series N
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LM N 08DPB680K Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 8.3MHz
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 1A 340 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 340 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -