N08DPB3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: N08DPB3R3M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 3.2A 37 MOHM SMD
Fitxak: N08DPB3R3M.pdf
  • Mezua
N08DPB3R3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia N08DPB3R3M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 3.3UH 3.2A 37 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7075 pcs Datuen fitxa N08DPB3R3M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
estali Unshielded Series N
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LM N 08DPB3R3M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 42MHz
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Inductor 3.2A 37 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 37 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.2A Uneko - Saturazioa -