MBKK2012T4R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MBKK2012T4R7M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBKK2012T4R7M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 600MA 615 MOHM
Fitxak: 1.MBKK2012T4R7M.pdf2.MBKK2012T4R7M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
MBKK2012T4R7Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBKK2012T4R7M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 4.7UH 600MA 615 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1029817 pcs Datuen fitxa 1.MBKK2012T4R7M.pdf2.MBKK2012T4R7M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MCOIL™, MB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 587-4160-2
LQ MBKK2012T4R7M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 615 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 615 mOhm Max
Uneko balorazioa 600mA Uneko - Saturazioa 600mA