MBKK2012T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MBKK2012T3R3M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBKK2012T3R3M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 650MA 500 MOHM
Fitxak: 1.MBKK2012T3R3M.pdf2.MBKK2012T3R3M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MBKK2012T3R3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBKK2012T3R3M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 3.3UH 650MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 382991 pcs Datuen fitxa 1.MBKK2012T3R3M.pdf2.MBKK2012T3R3M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MCOIL™, MB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 587-4159-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 500 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm Max
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa 700mA