LBR2518T4R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T4R7M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LBR2518T4R7M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 345MA 100 MOHM
Fitxak: 1.LBR2518T4R7M.pdf2.LBR2518T4R7M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LBR2518T4R7Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LBR2518T4R7M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 4.7UH 345MA 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1708401 pcs Datuen fitxa 1.LBR2518T4R7M.pdf2.LBR2518T4R7M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1007 (2518 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
estali Unshielded Series LB, R Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1007 (2518 Metric)
Beste izenak 587-2051-2
LBR2518T4R7M-ND
LQ LB R2518T4R7M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 45MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 345mA 100 mOhm 1007 (2518 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm
Uneko balorazioa 345mA Uneko - Saturazioa -