LBR2518T2R2MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T2R2MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LBR2518T2R2MV
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM
Fitxak: 1.LBR2518T2R2MV.pdf2.LBR2518T2R2MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LBR2518T2R2MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LBR2518T2R2MV fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 329627 pcs Datuen fitxa 1.LBR2518T2R2MV.pdf2.LBR2518T2R2MV.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1007 (2518 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
estali Unshielded Series LB, R Type
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1007 (2518 Metric)
Beste izenak 587-4077-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 68MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 70 mOhm 1007 (2518 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 70 mOhm
Uneko balorazioa 480mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LBR2518T1R0MV
LBR2518T1R0MV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 1UH 960MA 45 MOHM SMD
Stockean: 885440 pcs
Deskarga: LBR2518T1R0MV.pdf
RFQ
LBR2518T101M
LBR2518T101M
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 100UH 80MA 1.89 OHM
Stockean: 1551837 pcs
Deskarga: LBR2518T101M.pdf
RFQ
LBR2518T2R2M
LBR2518T2R2M
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM