LBR2518T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LBR2518T100M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM
Fitxak: 1.LBR2518T100M.pdf2.LBR2518T100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LBR2518T100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LBR2518T100M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1799490 pcs Datuen fitxa 1.LBR2518T100M.pdf2.LBR2518T100M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1007 (2518 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
estali Unshielded Series LB, R Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1007 (2518 Metric)
Beste izenak LQ LB R2518T100M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 235mA 190 mOhm 1007 (2518 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm
Uneko balorazioa 235mA Uneko - Saturazioa -