LBR2518T100K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T100K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LBR2518T100K
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM
Fitxak: 1.LBR2518T100K.pdf2.LBR2518T100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LBR2518T100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LBR2518T100K fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 574331 pcs Datuen fitxa 1.LBR2518T100K.pdf2.LBR2518T100K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1007 (2518 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
estali Unshielded Series LB, R Type
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1007 (2518 Metric)
Beste izenak 587-2052-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 235mA 190 mOhm 1007 (2518 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm
Uneko balorazioa 235mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LBR2518T100KV
LBR2518T100KV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: FIXED IND 10UH 235MA 190 MOHM