TYETPCSANF-19.200000
TaitienTaitien
TYETPCSANF-19.200000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYETPCSANF-19.200000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 19.2MHZ 3.3V CLP SW SMD
Fitxak: 1.TYETPCSANF-19.200000.pdf2.TYETPCSANF-19.200000.pdf3.TYETPCSANF-19.200000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
TYETPCSANF-19.200000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYETPCSANF-19.200000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC TCXO 19.2MHZ 3.3V CLP SW SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.8 V ~ 3.3 V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series TY
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Beste izenak 1664-1309-6 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±1.5ppm
Frequency 19.2MHz Deskribapen zehatza 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -