TYETCLSANF-24.000000
TaitienTaitien
TYETCLSANF-24.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYETCLSANF-24.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 24.0000MHZ CLP SNWV SMD
Fitxak: 1.TYETCLSANF-24.000000.pdf2.TYETCLSANF-24.000000.pdf3.TYETCLSANF-24.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TYETCLSANF-24.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYETCLSANF-24.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC TCXO 24.0000MHZ CLP SNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.8 V ~ 3.3 V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series TY
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio -
Maiztasuna Egonkortasuna ±2ppm Frequency 24MHz
Deskribapen zehatza 24MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA