OCETGLJTNF-50.000000
TaitienTaitien
OCETGLJTNF-50.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OCETGLJTNF-50.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Fitxak: 1.OCETGLJTNF-50.000000.pdf2.OCETGLJTNF-50.000000.pdf3.OCETGLJTNF-50.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
OCETGLJTNF-50.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OCETGLJTNF-50.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series OC
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 50MHz
Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 20mA