OCETGLJTNF-100.000000
TaitienTaitien
OCETGLJTNF-100.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OCETGLJTNF-100.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Taitien
Produktuaren Deskribapena OSC XO 100.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Fitxak: 1.OCETGLJTNF-100.000000.pdf2.OCETGLJTNF-100.000000.pdf3.OCETGLJTNF-100.000000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
OCETGLJTNF-100.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OCETGLJTNF-100.000000 fabrikatzailea Taitien
deskribapena OSC XO 100.000MHZ 3.3V CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series OC
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Beste izenak 1664-1042-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 35mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA