LRMAT2010-R005FT4
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAT2010-R005FT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LRMAT2010-R005FT4
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 0.005 OHM 1% 1.5W 2010
Fitxak: LRMAT2010-R005FT4.pdf
  • Mezua
LRMAT2010-R005FT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LRMAT2010-R005FT4 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 0.005 OHM 1% 1.5W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4380 pcs Datuen fitxa LRMAT2010-R005FT4.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series LRMA Erresistentzia 5 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 985-1563-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element