LRMAP2512-R05FT4
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAP2512-R05FT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LRMAP2512-R05FT4
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
Fitxak: LRMAP2512-R05FT4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LRMAP2512-R05FT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LRMAP2512-R05FT4 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120088 pcs Datuen fitxa LRMAP2512-R05FT4.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series LRMA Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak 985-1561-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element