HM79-50270LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-50270LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79-50270LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 1.44A 100 MOHM
Fitxak: HM79-50270LFTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
HM79-50270LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79-50270LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 27UH 1.44A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80935 pcs Datuen fitxa HM79-50270LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
estali Unshielded Series HM79
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 987-1243-1
HM7950270LFTR13
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 27µH Unshielded Wirewound Inductor 1.44A 100 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.44A Uneko - Saturazioa -