HM79-50151LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-50151LFTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM79-50151LFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 610MA 544 MOHM
Fitxak: HM79-50151LFTR13.pdf
  • Mezua
HM79-50151LFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM79-50151LFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 150UH 610MA 544 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6374 pcs Datuen fitxa HM79-50151LFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 544 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 544 mOhm Max Uneko balorazioa 610mA