HM76-50100JLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM76-50100JLFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 6A 23 MOHM SMD
Fitxak: HM76-50100JLFTR13.pdf
  • Mezua
HM76-50100JLFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM76-50100JLFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 6A 23 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6909 pcs Datuen fitxa HM76-50100JLFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.746" L x 0.600" W (18.95mm x 15.24mm)
estali Unshielded Series HM76
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.284" (7.21mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 6A 23 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 23 mOhm Max Uneko balorazioa 6A