HM76-40681JLFTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HM76-40681JLFTR13
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680UH 780MA 1 OHM SMD
Fitxak: HM76-40681JLFTR13.pdf
  • Mezua
HM76-40681JLFTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HM76-40681JLFTR13 fabrikatzailea TT Electronics
deskribapena FIXED IND 680UH 780MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3552 pcs Datuen fitxa HM76-40681JLFTR13.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 680µH Altuera - Eserita (Max) 0.292" (7.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 680µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max Uneko balorazioa 780mA